سیستم مدیریت فرآیند پارس

سیستم مدیریت فرآیند پارس از طریق یک پنل فرآیندساز تحت وب و یک نرم افزار موبایل، امکان مدیریت فرآیندهای کسب و کار را برای سازمان ها فراهم می سازد. سازمان ها قادرند از طریق آن پنل تحت وب، چارت سازمانی خود را ایجاد کرده و نسبت به افزودن پرسنل خود به آن اقدام نمایند. همچنین می توانند کلیه فرآیندهای موجود در سازمان را در آن طراحی و پیاده سازی نموده تا پرسنل سازمان بتوانند درخواست های خود را درقالب فرآیند از طریق تلفن همراه خود، در سازمان به گردش درآورند.

مدیریت فرآیند پارس با ارایه این نرم افزار موبایل، به پرسنل سازمان امکان اجرای فرآیندها و ثبت درخواست های خود را در هر زمان و مکانی می دهد تا افراد بتوانند از وضعیت لحظه به لحظه درخواست های خود مطلع گردند.

after

ماژول فارسی ساز پراسس میکر (ProcessMaker)

نرم افزار پراسس میکر (ProcessMaker) یک سیستم مدیریت فرآیند تحت وب است که امکان طراحی، خودکارسازی و استقرار فرآیندهای کسب و کار را برای سازمان ها فراهم می کند.

گروه مدیریت فرآیند پارس با ارایه یک ماژول فارسی ساز برای این نرم افزار، امکان فارسی سازی و شخصی سازی کلیه فرم ها و منوهای آن را برای سازمان ها فراهم ساخته است. ماژول فارسی ساز مدیریت فرآیند پارس با یک رابط کاربری کاربرپسند به سازمان ها این امکان را می دهد تا از نرم افزار ProcessMaker علاوه بر پیاده سازی فرآیندها، به عنوان کارتابل فرآیندهای کسب و کار خود استفاده کنند.

after

امکاناتسیستم مدیریت فرآیند پارس

طراحی و پیاده سازی فرآیندها

امکان طراحی و مدل سازی کلیه فرآیندهای سازمان از طریق سیستم فرآیندساز پارس

پیگیری وضعیت فرآیندها در لحظه

امکان مشاهده وضعیت فعلی فرآیندهای ارسال شده، از طریق نرم افزار موبایل در هر لحظه و مکان

درخواست دمو

گزارش گیری لحظه ای

امکان مشاهده هر گونه گزارش لحظه ای از اطلاعات حاصل از فرآیندهای اجرا شده در سازمان

تصاویرسیستم مدیریت فرآیند پارس

برگزاری جلسه رایگان

جهت مشاهده و بررسی قابلیت های سیستم

درخواست دمو