آموزش پیاده سازی یک فرآیند ساختمانی در نرم افزار ProcessMaker

نرم افزار پراسس میکر (ProcessMaker) یکی از مهم ترین نرم افزارهای مدیریت فرآیندهای کسب و کار (نرم افزار BPMS) است که طی سال های اخیر در سازمان‌های ایرانی مخاطبان زیادی پیدا کرده است. از آن جا که این نرم افزار یک نرم افزار رایگان و متن باز (Open Source) است، لذا شما نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای بابت خرید لایسنس جهت تعریف فرآیند و کاربر در نرم افزار ندارید و در نتیجه می‌توانید به تعداد نامحدودی کاربر و یا فرآیند ایجاد نمایید.

گروه مدیریت فرآیند پارس می تواند به شما در پیاده سازی و ساخت فرآیندها تحت نرم افزار پروسس میکر انواع خدمات موردنیاز را ارایه دهد. همچنین ما فرآیندهای مختلفی را در حوزه های متعددی همچون بازرگانی، مدیریت اسناد مهندسی، ساختمانی، مدیریت جلسات و ... تحت این نرم افزار در سازمان های مختلف پیاده سازی کرده ایم.

از دیگر خدمات گروه مدیریت فرآیند پارس تحت نرم افزار ProcessMaker می توان به ارایه ماژول فارسی ساز پراسس میکر در راستای فارسی سازی و شخصی سازی آن اشاره کرد.

پس از تماشای این ویدیو انتظار می رود تا افراد ضمن آشنایی با مفاهیم تحلیل و پیاده سازی فرآیندهای کسب و کار (BPM)، قادر به ساخت فرآیندهای خود در نرم افزار پروسس میکر باشند.مدرس: مهندس سینا تفقدی

مشاور و متخصص سیستم های مدیریت فرآیند کسب و کار (BPMS)
کارشناس ارشد مهندسی فناوری اطلاعات (IT) - معماری سازمانی


نوع دوره: آموزش غیرحضوری

مدت زمان: 17 دقیقه

قیمت: رایگاننمایش ویدیو
آموزش پیاده سازی یک فرآیند ساختمانی در نرم افزار ProcessMaker

برگزاری کارگاه آموزشی در سازمان

درخواست برگزاری انواع کارگاه ها و دوره های آموزشی در حوزه مدیریت فرآیندها

ثبت درخواست
تماس فوری
تماس فوری